Шевронна стрічка конвеєрна

Шевронна стрічка - конвеєрна стрічка спеціального застосування, призначена для переміщення сипучих, кускових і штучних вантажів на транспортері в похилій площині. Особливість застосування стрічки полягає в можливості руху матеріалів на конвеєрі під кутом від 20 до 45 градусів.КОН..

Шевронна стрічка конвеєрна

2-3 Дні

150.00грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Шевронна стрічка конвеєрна

Для спрощення транспортування продукції під крутим кутом широко використовується шевронна стрічка. На відміну від звичайних аналогів, стрічка шевронна конвеєрна має спеціальні профілі, що добре фіксують вантаж, і завдяки яким можна істотно підвищити продуктивність обладнання.

Однією з послуг компанії «Бонекс» є продаж стрічок шевронних конвеєрних. Шевронна стрічка конвеєрна купити яку можна у нас, виготовляється за технологією гарячої вулканізації. Даний метод забезпечує міцну стиковку, тривалу експлуатацію та достатню гнучкість її елементів. Поставляємо конвеєрні стрічки з відкритими та закритими уступами.

Вибір і особливості шевронних стрічок

Оснащення рифленою поверхнею стрічок дозволяє переміщати будь-який вантаж під нахилом. Шевронна стрічка, яку ми пропонуємо, може використовуватися як у горизонтальній площині, так і під кутом від двадцяти до сорока п'яти градусів. Резинотканева стрічка шевронна конвеєрна - це різновид, робоча поверхня якої має невеликі виступи, вони можуть розташовуватися в будь-якому виконанні.

Як правило, ефективність переміщення може залежати не тільки від типу профілю, а й від діаметра валків, їхньої висоти, особливостей корду.. Стрічка конвеєрна шевронна купити, яку легко за допомогою нашого сайту, має такі особливості

  • завдяки монолітності конструкції, шевронна конвеєрна стрічка може похвалитися відмінними показниками гнучкості;

  • висока якість обкладки та профілей;

  • симметричне нанесення об'ємного малюнка, що забезпечує правильне центрування на конвеєрному обладнанні;

  • висока ступінь адгезії, запобігання скочування продукції;

  • можливість поперечного лоткоутворення

  • шевронна конвеєрна стрічка має гумові бортики. 

Якісна стрічка шевронна конвеєрна купити яку можна в нашій компанії, виконана зі зносостійкої гуми, поліаміду та поліефіру, тканинної основи. Завдяки цим матеріалам вдається отримати високоміцний виріб, стійкий до пошкоджень та проколів. Шевронна конвеєрна стрічка купити можна потрібних вам параметрів. При виборі відповідної моделі слід враховувати особливості та габарити вантажу, що транспортується, а також кут транспортера. 

Спектр застосування

Пристрій як шевронна транспортерна стрічка вважається універсальним. Вона успішно застосовується у сільському господарстві, виробничих, деревообробних цехах, на цементному виробництві, сміттєпереробних заводах. Шевронна транспортерна стрічка має сенс для транспортування зерна, овочів при заготівлі аграрної галузі.

Транспортерна стрічка шеврона підходить для застосування у вугільних шахтах, кар'єрах. Дане обладнання стане у нагоді також для використання в дорожньо-будівельній техніці. Гумотканева стрічка з уступами часто потрібна на складах готової продукції. У таких сферах виробництва стрічка транспортерна резинотканинна користується величезним попитом завдяки своїй економічності, хорошій продуктивності та практично мізерних витрат на експлуатацію та ремонт. Загалом стрічка конвеєрна резинотканинна не має жорстких обмежень щодо свого застосування.

Якщо ви вирішили придбати шевронні конвеєрні стрічки, у нашому каталозі представлений вибір даного обладнання за вигідною ціною. У нас є конвейєрна стрічка з гофробортом різної висоти. Транспортерна шевронна стрічка купити яку можна в пару кліків на нашому сайті, дозволяє збільшити кут нахилу до 90 градусів. Стрічка транспортерна шевронна є оптимальним рішенням при необхідності переміщення по горизонтальній та вертикальній поверхні, використовуючи лише один конвеєрний пристрій.

Зворотній дзвінок