Ковш норійний полімерний пластик

Ковш норійний полімерний пластик Код: 24896907

Є в наявності
10.00грн
-
+

Ковш норійний пластиковий (полімерний) найчастіше використовують для харчових продуктів. Переваги пластикових ковшів в тому, що він є вибухобезпечними і не викликає появи іскор,при зачіпанні труб під час їх використання. Вони володіють еластичністю, завдяки чому, не шкодять і не травмують транспортування продуктів, але не дивлячись на це, норійні ковші не змінюють свою форму в процесі роботи, не деформуються, не поддаються корозії і абсолютно безшумно працюють. На полімерний сплав, з якого виготовлені ковші, не налипають важкосипучіі вологі продукти

Ковш норійний пластиковий (полімерний) застосовують на транспортерах і норіях для наступних продуктів: насіння, борошно, комбікорм, висівки, зерно та інші сипучі.

Ковш норійний пластиковий (полімерний) знижує витрату електроенергії і навантажень на норію в зв'язку з малою вагою, в порівнянні з металевими ковшами. Легкі в монтуванні на норію, або транспортер, за допомогою метизів (спеціальні болти, шайби, гайки), що не перешкоджають роботі, безшумності і руху стрічки на транспортері.

Немає відгуків про цей товар.

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотній дзвінок