Стрічка модульна пластикова

Стрічка модульна пластикова Код: 21248847

Є в наявності
110.00грн
-
+

Використання пластикових модульних стрічок і ланцюгів є одним з найбільш перспективних напрямків.

Широкий спектр матеріалів: поліпропілен, Ацетал, поліетилен, нейлон, нержавіюча сталь дозволяє працювати при великих перепадах температур: від -70 С до + 430С. Полімерні матеріали виготовляються з різними добавками, що істотно знижують коефіцієнт тертя і / або підвищують зносостійкість і ударостійкість, що істотно збільшує ресурс стрічки / ланцюга. Чудова стійкість до будь-яких агресивних речовин і жирів.

Можливе виконання з захватами, бортами, піднімаючими упорами, вставками проти ковзання. Ряд типів стрічок може застосовуватися на поворотних транспортерах, і використовуватися при виготовленні спіральних охолоджувачів. Модульні стрічки і ланцюги мають прекрасну ремонтопридатність - просто змінюється пошкоджений шматок (протягом п'яти хвилин), а не сама стрічка на відміну від класичних.

Все це робить можливим підбір модульної пластикової стрічки практично для будь-якого технологічного процесу. Використання модульної стрічки в конструкції транспортера дозволяє виготовляти транспортери дуже великої ширини і довжини, включати в їх конструкцію повороти, підйоми, гвинтові ділянки без використання проміжних приводних станцій і приводів.

Модульні стрічки працюють в широкому температурному діапазоні від - 70 ° С холодильні та морозильні камери, так і високих температурах до + 130 ° С - термотунелі. Легко монтуються і демонтуються. Прекрасно піддаються миттю гарячими і активними розчинами. Не вимагають постійного обслуговування.

Модульні стрічки призначені для харчової промисловості, мають харчовий сертифікат FDA і захищені спеціальним антибактеріальним покриттям. Матеріал і конструкція харчових модульних стрічок допускає прямий контакт з харчовими продуктами. Модульні пластикові стрічки можуть використовуватися: в процесах м'ясо і риба переробки; для транспортування і охолодження хлібобулочних виробів; для обробки, заморозки овочів і фруктів; для шокової заморозки пельменів, вареників і напівфабрикатівНемає відгуків про цей товар.

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотній дзвінок