Стрічка транспортерна харчова

Стрічка транспортерна харчова Код: 156177156

Є в наявності
500.00грн
-
+

Харчова стрічка на конвеєрах і транспортерах застосовується там, де необхідно переміщення продуктів харчування і вони можуть вступати в безпосередній контакт зі стрічкою. Транспортуватися можуть як упаковані, так і неупаковані продукти.

Саме в зв'язку з можливим контактом харчових продуктів і транспортерної стрічки, підвищуються вимоги до даного елементу. Стрічка харчова транспортерна повинна бути виконана з таких матеріалів, які не викликають ніяких хімічних реакцій при безпосередньому контакті з переміщуваними продуктами харчування.

Харчові стрічки виробляють з силікону, поліуретану, тканини, PVC (ПВХ). Зазвичай вони мають жиро і маслостійкість, високу стійкість до агресивних хімікалій, антимікробним добавкам, які допомагають перешкоджати зростанню числа мікробів, підходять для роботи на ножовому розвороті і малих валах, здатні працювати при будь-яких температурних режимах.

Обов'язковими характеристиками харчової конвеєрної стрічки є надійність, екологічність, зносостійкість, стійкість до деформацій, легкість в очищенні і ремонті.


Немає відгуків про цей товар.

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотній дзвінок