Стрічка PVC (ПВХ) харчова

Стрічка PVC (ПВХ) харчова Код: 21248442

Є в наявності
600.00грн
-
+

Стрічка транспортерна (конвеєрна) ПВХ підходить для транспортування легких, важких і харчових вантажів. Має дуже міцну структуру, що складається з одного, трьох кордів, що не дозволяє їй розтягуватися, має малий хід натягування. При високій міцності зберігає високу гнучкість, що дозволяє встановлювати її на барабани невеликого діаметру. Покриття з поліхлорвінілу забезпечує високу зносостійкість і стійкість до хімічних середовищ і матеріалами, які можуть транспортуватися. ПВХ стрічка має низький рівень шуму, малу вагу, що забезпечує легкість монтажу і зниження витрат при експлуатації.

Стрічка транспортерна (конвеєрна) ПВХ може використовуватися на горизонтальних, похилих і поворотних транспортерах для переміщення сипучих, мало і великоабразивних вантажів. Також ПВХ стрічка застосовується в харчовій промисловості для транспортування як готової продукції, так і для сировинихарчопродуктів.

Стрічка транспортерна (конвеєрна) ПВХ складається з трьох основних частин:

1 - несущий верхній шар по якому транспортується вантаж або продукція, має різні поєднання матеріалів покриття для забезпечення гарного зчеплення з поверхнею;

2.-  силовий шар визначається для конкретних умов експлуатації за такими характеристиками: вантажопідйомність, розтяжність, обмеження рухливості стрічки конвеєра, електростатичні властивості;

3 - нижній приводний шар визначається за типом опори транспортера, що ковзає або роликовий, а також враховують фактори амортизації і шумності;Немає відгуків про цей товар.

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотній дзвінок