Стрічка поліуретанова PU (ПУ)

Стрічка поліуретанова PU (ПУ) Код: 21248503

Є в наявності
100.00грн
-
+

Стрічка харчова (конвеєрна) поліуретанова.

    Стрічки поліуретанові володіють великою стійкістю до жирів і масел тваринного походження. Відмінно працює на малих валах і ножових переходах. Це дозволяє використовувати стрічки в кондитерському виробництві. Також застосовується для транспортування харчових продуктів і в пакувальної промисловості.

Поліуретан за своїми властивостями набагато перевершує як гуму, так і інші полімери.

В умовах постійної динамічного навантаження верхньою межею температури експлуатації слід вважати +120 ° С. Низькі температури не суттєво змінюють властивості поліуретанів. Зміни еластичності і твердості, що виникли при температурах не нижче мінус 18 °, носять оборотний характер. Крихкість починає з'являтися при температурах нижче мінус 60, мінус 80 ° С. Таким чином, робочі температури поліуретанових виробів лежать в діапазоні від - 70 до + 120 ° С, еластичність при цьому практично не змінюється. Допускається періодичне підвищення температури до +130, +140 ° С. Уретанові еластомери мають високі діелектричні властивості. Випробування показали, що при напрузі в 20000 В на зразку товщиною в 2 мм спостерігалася "корона" (пробою зразка не спостерігалося) .Еластомери мають відмінну стійкість до масел і розчинників і підходять для роботи з мастилами, нафтою і її похідними, не мають озонового старіння, мають високу стійкість до мікроорганізмів і цвілі. Уретанові еластомери, як конструкційні матеріали, не просто замінюють метали, а перевершують їх за експлуатаційними властивостями в силу унікального поєднання фізико-механічних характеристик.

Використовуючи покриття на основі PU (ПУ) і  PVC (ПВХ) конвеєрні стрічки є масло, бензо- стійкими, не відбувається набухання покриття, не втрачаються якісні характеристики.

Порівняльні характеристики гуми і поліуретану

Найменування показників Значення для гуми Значення для поліуретану Примітка

Умовна міцність при розтягуванні, МПа (кг с / см²) 12,7 (130) 35 (350) Поліуретан перевищує міцність гуми в 2,5

Відносне подовження при розриві,% не менше 300 500-600 Поліуретан еластичною гуми в 2 рази

Твердість, одиниця Шора А 40-50 55-97 Поліуретан може бути виготовлений різної твердості

Стираність м³ / т ДЖ не більше 45-80 11,25-26,6 Умовна зносостійкість поліуретану в 3 рази вище

Немає відгуків про цей товар.

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотній дзвінок