Тефлонові стрічки і сітки

Тефлонові стрічки і сітки Код: 158296098

Є в наявності
150.00грн
-
+

Тефлонові стрічки і сітки - це транспортерні стрічки з тефлоновим покриттям використовуються як тягова і вантажонесуща частина стрічкового конвеєра. Завдяки таким унікальним властивостям тефлону як висока термостійкість, дуже низька адгезія, чудові діелектричні властивості і мала вага, тефлонові транспортерні сітки і стрічки займають важливу нішу в багатьох галузях.

Використання тефлоновим стрічок і сіток

Тефлонові стрічки і сітки широко використовується в різних галузях промисловості: пакувальної, харчової, текстильної, поліграфічної, меблевої, хімічної, а також у всіх інших галузях, де необхідно конвеєрне пересування продукції в умовах високих або дуже низьких температур.
У пакувальної промисловості тефлонові стрічки застосовуються на пакувальних лініях для запаювання поліетиленових і поліпропіленових упаковок, а також подальшого транспортування упакованого продукту.
У харчовій промисловості стрічки для конвеєрів з тефлоновим покриттям використовуються при випічці хлібо-булочної продукції, при обсмажуванні м'яса, риби та птиці, в лініях шокової заморозки харчових продуктів, для сушіння різних продуктів. Завдяки наднизької адгезії такі стрічки в харчовій промисловості також використовуються для транспортування липкою продукції - тісто, кондитерські маси.
У текстильній промисловості тефлонові стрічки використовуються при сушінні тканин гарячим повітрям. Тефлонові сітки завдяки своїй міцності, жаростійкості і легкій вазі можуть замінити важкі і дорогі металеві сітки.

Посилення країв тефлоновим стрічок

При виготовленні стрічок використовується зміцнення країв тефлоновим полотном. Зміцнення країв продовжує тривалість використання стрічки завдяки підвищеній стабільності і додаткової стійкості на розрив. Спосіб закріплення стрічки - термічний з прошивкою по краю полотна. За бажанням замовника, стрічки можуть бути обладнані системами напрямних для точного позиціонування стрічок на конвеєрі: напрямні можуть бути розташовані зверху, знизу або з 2-х сторін.
З'єднання тефлоновим стрічок
Транспортерні стрічки з тефлоновим покриттям можуть мати з'єднання двох основних типів: нескінченні стрічки (зварені в кільце) і замкове з'єднання.
У свою чергу замкові з'єднання мають кілька видів:
•    Зазубрений (castellated)
•    Алігатор (alligator)
•    Анкер (anker)
•    стикувальний (bullnose)
•    Спіральний (spiral peek, spiral anker)

Немає відгуків про цей товар.

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотній дзвінок