Ковш норійний полімерний пластик

Ковш норійний пластиковий (полімерний) найчастіше використовують для харчових продуктів. Переваги пластикових ковшів в тому, що він є вибухобезпечними і не викликає появи іскор,при зачіпанні труб під час їх використання. Вони володіють еластичністю, завдяки чому, не шкодять і не ..

Ковш норійний полімерний пластик

2-3 Дні 24896907

10.00грн

Ковші норійні цільнотянуті метал

Ковші норійні металеві цільнотянуті застосовуються для транспортування сипучих продуктів (зерно, борошно, насіння, висівки, комбікорми) на норіях і транспортерах.Ковші норійні металеві цільнотянуті виробляють з чорної або оцинкованої сталі, методом штампування в прес формах. Вони..

Ковші норійні цільнотянуті метал

2-3 Дні 24876199

10.00грн

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Ківш норійний для транспортування сипучих вантажів

Невід'ємною частиною пересування піску, борошна, насіння і інших сипких, є ковші норійні металеві. Сільськогосподарське виробництво як ніхто інший, потребує надійного переміщення свого товару, і для цього їм просто необхідні норійні ковші.

Розмір можна підібрати виходячи з кількості вантажу, відповідно, під кожен сипучий матеріал є можливість вибрати свій розмір.

Придбати ковші норійні готові або на замовлення, виготовлені за всіма стандартами якості, з міцних матеріалів, в раніше обумовлені терміни, можна в нашій компанії.


Зворотній дзвінок