Стрічка конвеєрна ТК200

Стрічка конвеєрна на основі тканини ТК-200:тканина ТК-200 синтетична, номінальна міцність при розриві тягової прокладки 200 Н / мм, товщина однієї прокладки 0,9-1,0 мм.Верхня і нижня поверхня конвеєрної стрічки має гумовий шар, званий обкладанням. Борт прогумований "РБ".Застосову..

Стрічка конвеєрна ТК200

2-3 Дні 21267829

550.00грн

Стрічка норійна БКНЛ65 на 2 - 8 прокладок

Норійна стрічка БКНЛ-65 175мм в своїй основі має тканину БКНЛ-65 або закордонний аналог TC-70. Структура стрічки складається з тканинних шарів. Кількість шарів може коливатися від 2 до 8, в залежності від застосування даної стрічки і характеристик вантажу. Номінальна міцність ..

Стрічка норійна БКНЛ65 на 2 - 8 прокладок

2-3 Дні 21249278

100.00грн

Стрічка транспортерна БКНЛ 65-норійна

Стрічка конвеєрна (транспортерна стрічка) БКНЛ-65Застосовуються для транспортування сипучих, кускових і штучних вантажів на стрічкових конвеєрах з різноманітними роликоопорами.Стрічки складаються на основі тканин БКНЛ-65тканина БКНЛ-65 - поліефір / бавовна, номінальна міцність пр..

Стрічка транспортерна БКНЛ 65-норійна

2-3 Дні 157567647

100.00грн

Стрічка транспортерна бу

Конвеєрна стрічка б / у різної якості. Такі конвеєрні стрічки, демонтовані в ході регламентних робіт або переобладнання підприємств, найчастіше знаходяться в хорошому або близькому до ідеального стані, і цілком придатні для подальшого використання на конвеєрі. Як правило, це стрі..

Стрічка транспортерна бу

2-3 Дні 21248579

560.00грн

Стрічка транспортерна ЕР200

Транспортерна стрічка - основна деталь транспортера (конвеєра),  використовують її для переміщення і транспортування будь-якого виду вантажів. Виробляється стрічка на основі високоміцних синтетичних тканин, це гарантує надійність каркасу при розшаруванні.Стрічка транспортерн..

Стрічка транспортерна ЕР200

2-3 Дні 708245592

600.00грн

Транспортерна стрічка в асортименті

Стрічка транспортерна ТК200, БКНЛ65, ЕР200, МС, ПВХ, ХБ, ПУ, Тефлонова, Теплостійка 2Т2Т нова і б\ у  різної ширини і довжини, стикування стрічок методом вулканізації і механічними з’єднувачами...

Транспортерна стрічка в асортименті

2-3 Дні 21267771

100.00грн

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Стрічка транспортерна

Несучим і основним елементом конвеєрного обладнання є транспортерна стрічка. Даний пристрій виготовляють з різних полімерів, тому купити стрічку транспортерну можна для транспортування вантажів різного виду, у тому числі сипучої продукції. Вибираючи цей елемент, важливо враховувати, в яких умовах він експлуатуватиметься і для переміщення яких саме вантажів планується застосування.

Вибір транспортерних стрічок: різновиди та особливості

Найчастіше, конвеєрна стрічка, використовувана з виробництва, піддається інтенсивним навантаженням, тому іноді потребує заміни. Правильно підібрана стрічка для конвеєра може прослужити довго, а також позитивно зашкодити термін служби основних деталей транспортера.

Транспортерна стрічка купити яку можна за допомогою нашого сайту, активно застосовується практично у будь-якій промисловій галузі. Завдяки якості використовуваних матеріалів при її виробництві та високій гнучкості, переміщення продукції можливе у горизонтальній площині, а також під різним кутом нахилу. На нашому порталі ви можете обрати та купити транспортерну стрічку у різному її виконанні:

  • Універсальні гумотканеві. Найчастіше використовуються на конвеєрних агрегатах із невеликою навантаженістю. Каркасною основою виступають поліефірно-бавовняні та інші тканинні шари, просочені спеціальними гумовими сумішами. Хороший варіант у цьому класі – стрічка конвеєрна ТК 200. Низ та верх оснащений обкладкою. Надійна стрічка транспортерна гумовотканинна відмінно підходить для переміщення різних вантажів на обладнанні з різноманітними типами роликоопор.

  • Стрічка транспортерна норійна. Незамінний різновид на норіях, необхідний для транспортування зернових культур, тирси, сипучої продукції. Норійна стрічка стане в нагоді там, де потрібне транспортування продукції в ковшах з мінімально можливим рівнем прокидання. Попит має стрічка норійна БКНЛ65 на 2 - 8 прокладок, що добре зарекомендувала себе на ринку цієї продукції. У нас ви можете купити норійну стрічку щодо відносно невисокої ціни. 

  • Харчового типу. Транспортерна стрічка виконана зі штучного фетру, ПВХ, поліуретану або силікону. Матеріали є абсолютно нешкідливими, не впливають на смакові властивості продуктів. Стрічка для конвеєра купити яку ми пропонуємо, має жиростійку поверхню та доступну вартість.

  • Шевронні різновиди. Оснащення виробу ребрами, забезпечує хорошу фіксацію вантажів, що переміщуються під нахилом. У нас доступна до продажу конвеєрна стрічка купити яку можна необхідної для вас ширини та довжини. 

Одним з найпоширеніших видів є стрічка транспортерна ЕР200. Вона підходить для експлуатації у складних умовах, працює за температури від -40 до +60 градусів. Для кар'єрів, підприємств з інтенсивними навантаженнями, підійде якісна стрічка конвеєрна резинотканинна з кількома шарами полімерних волокон як каркас.

Як і де придбати стрічки транспортерні?

Якщо ви збираєтеся зробити покупку, але ще не вирішили, де придбати транспортерну стрічку, у нас в каталозі ви знайдете будь-яку модель, придбати яку можна з доставкою до вашого міста. ВУ каталозі представлена ​​стрічка норійна купити, яку ми пропонуємо за гарною ціною. Стрічка норійна БКНЛ65, а також інші різновиди. Ми пропонуємо стрічки, адаптовані під підвищені навантаження, часті механічні дії. Кожен різновид, чи то стрічка норійна транспортерна або гумовотканинна, має стійкість до пробою.

Для того, щоб оформити замовлення, необхідно надіслати заявку у нас на сайті або зв'язатися по телефону з нашим менеджером. Перед покупкою ви можете погодити з нами ключові параметри виробу: вибрати оптимальний тип стрічки, її ширину, вид тканини, замовити потрібну кількість прокладок тканини і гумову обкладку.


Зворотній дзвінок