Статті

Гнучке хвилеподібний огорожу по краях стрічки дозволяє практично повністю оберегти переміщуваний вантаж від прокидання. Крім того, стрічка з гофробортамі може оснащуватися поперечними перегородками-захопленнями. Це дозволяє поєднувати переміщення матеріалів в горизонтальній і вертикальній площинах.Гофробортамі може бути різної висоти (40-400 мм), відрізнятися довжиною і глибиною «хвилі».Залежно від умов роботи і вимог технології стрічка транспортерна з гофробортамі може виготовлятися методом холодного склеювання або гарячої вулканізації. Останній забезпечує більш високу ступінь міцності і надійності виробів, ідеальну монолітність усіх швів.Фахівці компанії «Бонекс» готові відповісти на всі п..

Перші норії для підйому води використовували ще стародавні перси і єгиптяни. Пізніше їх пристосували і для переміщення сипучих речовин (зерна, піску, гравію та ін.). Робочим інструментом такого механізму є ківш норійний, що працює в досить важких умовах.Норійні ковші для різних умовЧасто намагаються застосовувати ковші з сучасних високоміцних зносостійких полімерів. Вони зазвичай дешевше. Крім того, полімерні ковші норійні набагато легше, завдяки чому знижуються енерговитрати на роботу механізму і знос інших комплектуючих. Але в ряді випадків метал замінити сучасними матеріалами неможливо. У компанії «Бонекс» вам запропонують ковші норійні металеві суцільнотягнені і полімерні різного розміру..

На виробництвах, в яких обладнання може безпосередньо контактувати з продуктами харчування, застосовується стрічка транспортерна харчова. Її ключовою особливістю є стійкість до харчових кислот, жирів і іншим середах. Структура і слойность таких виробів може бути різною. З огляду на особливості сучасних матеріалів, в харчових виробництвах найчастіше використовується стрічка транспортерна ПВХ. Така харчова стрічка має ряд переваг:абсолютна стійкість до середах, з якими доводиться стикатися в харчовому виробництві;ПВХ стрічка міцна і довговічна;можливість використання в різних умовах, при температурах від -10 до + 60 градусів;при робочих температурах і навантаженнях такі конвеєрні стрічки для х..

Стрічкові транспортери знаходять широке застосування в різних галузях промисловості, будівельної галузі, сільському господарстві і т. Д. Найбільш затребувана сьогодні резинотканевая стрічка, яка в залежності від призначення може мати різну конструкцію.Стрічка транспортерна резинотканевая: ціна залежить від призначенняЗа характером використання стрічка конвеєрна резинотканевая, купити яку пропонується сьогодні в Україні, підрозділяється на вироби:загального призначення (допустимий температурний режим - від -45 ° С до +60 ° С);теплостійка: 2Т1 (не вище 100 ° С), 2Т2 (+150 ° С) і 2Т3 (200 ° С);маслостійка: ПМ, МБС, МС;морозостійка: М (від -60 ° С);Важкозаймистий: 2ШТС, 2ШМ; 2Ш;рифлені (шевронні..

Виготовляють болти з нержавіючої або вуглецевої сталі згідно з усіма стандартами.Болт норійний або його називають ще елеваторний болт. З його допомогою відбувається кріплення норійних ковшів на транспортерну стрічку. Норійний болт складається з двох частин, ніжка з різьбленням (буває різна) і плоска головка.Одним з популярних і затребуваних є болт норійний м10х40. Під кожен ківш існує болт свого розміру.Купити болти в нашій компанії можна оптом або поштучно, за доступними цінами. Перед покупкою ми готові вас проконсультувати і допомогти підібрати болт з потрібною різьбленням і відповідним розміром...

Невід'ємною частиною пересування піску, борошна, насіння і інших сипких, є ковші норійні металеві. Сільськогосподарське виробництво як ніхто інший, потребує надійного переміщення свого товару, і для цього їм просто необхідні норійні ковші.Розмір можна підібрати виходячи з кількості вантажу, відповідно, під кожен сипучий матеріал є можливість вибрати свій розмір.Придбати ковші норійні готові або на замовлення, виготовлені за всіма стандартами якості, з міцних матеріалів, в раніше обумовлені терміни, можна в нашій компанії...

У разі поломки конвеєра, не варто думати що його пора замінити на новий, іноді просто потрібно провести ремонт стиків, і робота транспортера буде відновлено, як і раніше.Абсолютно всі транспортери з часом зношуються і вимагають ремонт. Ремонт конвеєрних стрічок може бути екстреним і плановим. Терміновий ремонт стрічки конвеєра має на увазі заміну механічного стику, то що ви можете зробити самі.А ось уже плановий ремонт транспортерної стрічки робимо безпосередньо ми, відбувається це за допомогою вулканізації транспортної стрічки холодним або гарячим спосіб.Замість того, щоб придбати нову стрічку за чималі гроші, ми пропонуємо ремонт конвеєрної стрічки, після чого її термін служби збільшується..

Для чого необхідна шевронна стрічкаНа деяких виробництва переміщення продукції і вантажів організовано таким чином, що стрічку можна нанести тільки під кутом до підлоги. У таких випадках ідеально підійде шевронна стрічка транспортерна, на поверхню якої завдають спеціальні виступи. Вони попереджають падіння предметів і їх пошкодження.Стрічка конвеєрна шевронна - характеристики і відмінностіГумовотканинна стрічка з виступами може відрізнятися за такими параметрами:розмірні характеристики виступів;відстань між рифленими частинами стрічки;візерунок, нанесений гумовими виступами.Для різних виробництв шевронні стрічки пропонують з відмінними візерунками. Вони залежать від кута нахилу..

Що ми знаємо про стрічкові конвеєри?Стрічковий конвеєр застосовується у всіх галузях промисловості. Завдяки безперервному руху стрічки, товар доставляється до потрібної точки. При виборі виду стрічкових конвеєрів потрібно враховувати який вантаж буде по ній переміщатися, сипучий або кусковий.По виду стрічки бувають:Похилий конвеєр. Такий вид стрічки, може вільно працювати з різними типами вантажів, насипними, упакованими або штучними. При невеликому нахилі можна обійтися звичайною стрічкою без полиць, а вже при сильному нахилі,  радимо стрічку з бортами і розділовими полицями, це дозволить товару залишатися на своєму місці. Похилий стрічковий конвеєр відмінно підходи..

Що таке конвеєрна стрічка з гофробортами?Хвилеподібні гнучкі огорожі називають-гофробортами. Його призначення, захистити товар від випадання при переміщенні під нахилом.Стрічка з гофробортами виготовляється з високоміцної і еластичної гуми. Розміри стінок можуть бути виготовлені різної висоти, все залежить від переміщуваного товару.В основному стрічка транспортерна з гофробортами застосовується в:Переробці відходів.Металовиробництві.Сільськогосподарських складах.Транспортування сипучих матеріалів в горизонтальному положенні.Будемо раді здійснити ваше замовлення по потребам і бажанням. Міцність і якість наших конструкцій на вищому рівні...

Конвеєрні стрічки для харчової промисловості - вимоги і функціонал Транспортерні стрічки використовують на виробництвах будь-якої галузі для переміщення товарів, вантажу, робочих деталей. Особливі вимоги пред'являють до стрічок на фабриках, що постачають продукти харчування Серед можливих матеріалів для стрічок найбільш затребуваними є:Фетр - підходить для компаній, які виготовляють хлібобулочні вироби. Тканина і тісто не злипаються, що забезпечує ідеальну форму готової продукції. Стрічка транспортерна PVC (ПВХ) - міцний і доступний варіант для виробництва товарів загального призначення.Силікон не взаємодіє з продукцією на стрічці, також зберігає якість при високих температура..

Конвеєрні стрічки - особливостіНа промислових заводах і фабриках майже завжди зустрічається транспортерна стрічка. Вона необхідна для забезпечення пересування різної продукції, вантажів і компактних механізмів. Для конкретних умов використання потрібно окремий вид стрічки, тому важливо заздалегідь розібратися у відмінностях та особливостях, щоб конвеєрна стрічка максимально відповідала вимогам.Стрічка конвеєрна - види і відмінностіСтрічковий механізм затребуваний в різних областях промисловості - металургійної, в сільському господарстві, харчовій і на будь-якому виробництві середніх і великих масштабів. Купити транспортерну стрічку рекомендуємо тільки після вивчення всіх ..

Зворотній дзвінок