Статті

Для чого необхідна шевронна стрічкаНа деяких виробництва переміщення продукції і вантажів організовано таким чином, що стрічку можна нанести тільки під кутом до підлоги. У таких випадках ідеально підійде шевронна стрічка транспортерна, на поверхню якої завдають спеціальні виступи. Вони попереджають падіння предметів і їх пошкодження.Стрічка конвеєрна шевронна - характеристики і відмінностіГумовотканинна стрічка з виступами може відрізнятися за такими параметрами:розмірні характеристики виступів;відстань між рифленими частинами стрічки;візерунок, нанесений гумовими виступами.Для різних виробництв шевронні стрічки пропонують з відмінними візерунками. Вони залежать від кута нахилу..

Що ми знаємо про стрічкові конвеєри?Стрічковий конвеєр застосовується у всіх галузях промисловості. Завдяки безперервному руху стрічки, товар доставляється до потрібної точки. При виборі виду стрічкових конвеєрів потрібно враховувати який вантаж буде по ній переміщатися, сипучий або кусковий.По виду стрічки бувають:Похилий конвеєр. Такий вид стрічки, може вільно працювати з різними типами вантажів, насипними, упакованими або штучними. При невеликому нахилі можна обійтися звичайною стрічкою без полиць, а вже при сильному нахилі,  радимо стрічку з бортами і розділовими полицями, це дозволить товару залишатися на своєму місці. Похилий стрічковий конвеєр відмінно підходи..

Що таке конвеєрна стрічка з гофробортами?Хвилеподібні гнучкі огорожі називають-гофробортами. Його призначення, захистити товар від випадання при переміщенні під нахилом.Стрічка з гофробортами виготовляється з високоміцної і еластичної гуми. Розміри стінок можуть бути виготовлені різної висоти, все залежить від переміщуваного товару.В основному стрічка транспортерна з гофробортами застосовується в:Переробці відходів.Металовиробництві.Сільськогосподарських складах.Транспортування сипучих матеріалів в горизонтальному положенні.Будемо раді здійснити ваше замовлення по потребам і бажанням. Міцність і якість наших конструкцій на вищому рівні...

Конвеєрні стрічки для харчової промисловості - вимоги і функціонал Транспортерні стрічки використовують на виробництвах будь-якої галузі для переміщення товарів, вантажу, робочих деталей. Особливі вимоги пред'являють до стрічок на фабриках, що постачають продукти харчування Серед можливих матеріалів для стрічок найбільш затребуваними є:Фетр - підходить для компаній, які виготовляють хлібобулочні вироби. Тканина і тісто не злипаються, що забезпечує ідеальну форму готової продукції. Стрічка транспортерна PVC (ПВХ) - міцний і доступний варіант для виробництва товарів загального призначення.Силікон не взаємодіє з продукцією на стрічці, також зберігає якість при високих температура..

Конвеєрні стрічки - особливостіНа промислових заводах і фабриках майже завжди зустрічається транспортерна стрічка. Вона необхідна для забезпечення пересування різної продукції, вантажів і компактних механізмів. Для конкретних умов використання потрібно окремий вид стрічки, тому важливо заздалегідь розібратися у відмінностях та особливостях, щоб конвеєрна стрічка максимально відповідала вимогам.Стрічка конвеєрна - види і відмінностіСтрічковий механізм затребуваний в різних областях промисловості - металургійної, в сільському господарстві, харчовій і на будь-якому виробництві середніх і великих масштабів. Купити транспортерну стрічку рекомендуємо тільки після вивчення всіх ..

Зворотній дзвінок