Тефлонові стрічки і сітки

Тефлонові стрічки і сітки - це транспортерні стрічки з тефлоновим покриттям використовуються як тягова і вантажонесуща частина стрічкового конвеєра. Завдяки таким унікальним властивостям тефлону як висока термостійкість, дуже низька адгезія, чудові діелектричні властивості і мала..

Тефлонові стрічки і сітки

2-3 Дні 158296098

150.00грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Тефлонові стрічки та сітки

Для транспортування продукції за складних температурних умов необхідно використовувати тефлонові стрічки для конвеєра. На відміну від простих аналогів, вони здатні працювати навіть за високих температур, аж до +265 градусів. Тефлонові стрічки для конвеєра купити які можна у нас, мають відмінні антиадгезійні властивості. Тефлонові стрічки та сітки мають широкий спектр застосування, починаючи від пакувальної, і закінчуючи хімічною промисловістю.

Тефлонова сітка для конвеєра по суті це склотканина. Найчастіше використовується на виробництві з високим температурним режимом, при якому гумові тканини можуть розплавитися. Тефлонова стрічка для конвеєра купити має сенс для харчової галузі, для неї цей виріб особливо актуальний. Для збільшення терміну служби тефлонова сітка може бути посилена спеціальною обробкою.  

Тефлонові сітки, стрічки, тефлонові стрічки: особливості та переваги

Дана продукція виконана з міцної склотканини з покриттям тефлонового шару. ТТефлонова стрічка для конвеєра може бути різної товщини, можливе виконання зі сполучними замками з різних матеріалів. Сітка для конвеєра із сировини Teflon не деформується при впливі жирів, високих температур та хімічних речовин. Залежно від умов експлуатації, тефлонові стрічки та сітки можна купити в таких варіаціях:

 • з напрямними, ррозташованими знизу, зверху, з обох боків;

 • тефлонова транспортерна сітка відкритого типу;

 • вироби зі звареним з'єднанням;

 • із посиленим краєм полотна;

 • із клейким шаром.

Тефлонова сітка для конвеєра купити яку ми пропонуємо відмінно витримує як низькі, так і високі температури. За рахунок надійного скріплення виріб отримує досить міцну основу. Транспортерна сітка зшивається за допомогою малої зшивки, також може застосовуватися термічний метод. 

Якісна тефлонова стрічка (склотканина з тефлоном) зручна у використанні в пакувальній галузі, тому що оберігає автоматичні пакувальні пристрої від налипання матеріалів на поверхню. Крім цього, транспортерна сітка купити яку можна в нашій компанії, має переваги:

 • низький коефіцієнт тертя;

 • висока еластичність матеріалу;

 • стійкість до різних видів хімічних впливів;

 • збільшена абразивна стійкість;

 • транспортерні сітки з тефлоном не втрачають своїх властивостей за високих температур;

 • відсутність прилипання продукції.

Склотканина з тефлоновим покриттям чудово підходить для транспортування в'яжучої продукції, липких матеріалів на харчових, металургійних підприємствах, а також будівельній сфері. ТТефлонова транспортерна сітка можна купити для використання в електротехнічній промисловості. Матеріал тефлон має низькі діелектричні втрати.

Де вигідно купити тефлонові сітки та стрічки?

На сайті компанії «Бонекс» ви можете вибрати та купити сітки та стрічки з тефлону за цінами виробника. Щоб зробити правильний вибір, враховуйте умови, де використовуватимуться дані виробу. Сітка для конвеєра купити яку можна у нас може мати замкове або нескінченне з'єднання. Також ви можете замовити стрічки з термічною з прошивкою по краю полотна.

Транспортерні сітки купити ми пропонуємо за найвигіднішими в Україні умовами. Сітки можна придбати з різними розмірами осередків від 1 до 8 мм, завтовшки від 0,5 до 1,0 мм. Всі вироби, що поставляються, відповідають міжнародним стандартам, відрізняються високою якістю і забезпечують безпеку вашого виробництва.

Зворотній дзвінок