Стрічка модульна пластикова

Використання пластикових модульних стрічок і ланцюгів є одним з найбільш перспективних напрямків.Широкий спектр матеріалів: поліпропілен, Ацетал, поліетилен, нейлон, нержавіюча сталь дозволяє працювати при великих перепадах температур: від -70 С до + 430С. Полімерні матеріали виг..

Стрічка модульна пластикова

2-3 Дні 21248847

110.00грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Стрічка модульна пластикова

У різних галузях, найчастіше в харчовій промисловості, стрічка модульна пластикова активно використовується завдяки зносостійкості, простоті очищення та гігієнічності матеріалу. Безперечною перевагою, якою володіють конвеєрні модульні стрічки, є можливість додавання або видалення модулів. Навіть при виході з ладу будь-якої ділянки, можна за лічені хвилини її замінити на нову. 

Також швидко та без зусиль миється, чиститься від забруднень модульна стрічка для конвеєра. Залежно від умов експлуатації купити модульну стрічку можна прямохідну або поворотну. Вироби можуть відрізнятися довжиною кроку та додатковим оснащенням, таким як поперечні профілі, різні накладки.

Асортимент: оптимальні рішення для галузей

Пластикова модульна стрічка найчастіше використовують для переміщення кондитерських, хлібобулочних виробів, рибних, м'ясних продуктів, транспортування напоїв, консервів, заморожених напівфабрикатів. ЗЗа рахунок з'єднаних між собою термопластичних елементів (модулів) утворюється надійна система. Модульна стрічка з поліамідної сировини має тривалу експлуатацію, тому має великий попит у багатьох областях. 

Модульні стрічки для конвеєра можна купити різної ширини, а при необхідності її завжди можна розширити або зменшити. Вироби забезпечують транспортування продукції основними ділянками конвеєрного обладнання, а також дозволяють використовувати транспортер без допоміжних напрямних.

Якщо ви збираєтеся придбати стрічку модульну пластикову конвеєрну, то корисно буде знати, що вироби можуть відрізнятися кроком.. Щоб правильно підібрати модульні стрічки для конвеєра, враховуйте ці параметри:

  • стрічка транспортерна модульна з кроком 12,5 мм — иідеальна для переміщення дрібного вантажу; 

  • вироби, крок яких становить 25 мм — ууніверсальні варіанти, адаптовані для різних сфер: починаючи від хлібопекарень і закінчуючи деревообробними цехами;

  • Стрічки транспортерні модульні з довжиною кроку 50 ммзастосовуються на довгих конвеєрних агрегатах, з високою інтенсивністю навантаження.

Крім базової комплектації ланок, модульні конвеєрні стрічки можуть доповнюватися такими елементами, як бортики, похилі або прямі перегородки. Також, модульна стрічка купити, яку ми пропонуємо, передбачає монтаж на транспортері зірок. Вироби мають різну кількість зубців, підбираються виходячи з навантаження та кроку самої стрічки.

Широкий асортимент харчових конвеєрних стрічок представлений легкими в очищенні, зносостійкими варіаціями. Харчові транспортерні стрічки можуть бути із закритою антиадгезійною поверхнею, призначені для роботи з тестом, а також із відкритою поверхнею для ефективного транспортування охолоджених продуктів.

Матеріали виготовлення

Стрічка транспортерна модульна купити яку можна за допомогою нашого сайту, виготовляється з поліпропілену, нейлону, ацеталу, поліетилену, нержавіючої сталі. Завдяки полімерній сировині, що володіє відмінними властивостями міцності, конвеєрні стрічки для харчової промисловості добре «ведуть» себе при значних змін температур. Крім основних матеріалів, іноді при виробництві до складу включають добавки, які знижують коефіцієнт тертя, а також підвищують стійкість до ударів виробів.

Модульна стрічка для конвеєра купити — зотже, отримати обладнання зі збільшеним ресурсом експлуатації. Надійні, функціональні стрічки, транспортерні модульні купити, які досить просто після оформлення замовлення онлайн, стійкі до агресивних компонентів і жирів. Терміново потрібні модульні конвеєрні стрічки купити які можна дешево? Замовте їх у нас із доставкою по всій Україні.

Зворотній дзвінок