Горизонтальні стрічкові конвеєри транспортери

Стрічковий конвейер- даний вид машин - популярне обладнання для транспортування різних продуктів. Дане обладнання незамінне в багатьох областях промисловості, де присутній процес подачі матеріалів у вигляді брил, шматків або порошків. Стрічковий конвеєр зручний в експлуатації і д..

Крутонахиліі стрічкові конвеєри транспортери

Опис крутонахилених стрічкових конвеєрів Крутонахилі стрічкові конвеєри - це конвейейері з кутом нахилу більше 30 градусів. Стрічка у таких конвеєрів не повинна бути гладкою, інакше вантаж буде скочуватися по ній вниз під своєю силою тяжіння. Тому в таких конвеєрах застосову..

Пересувні стрічкові конвеєри транспортери

Сфера застосування пересувного стрічкового конвеєра.Пересувні стрічкові конвеєри використовують там, де часто змінюється розташування місця розвантаження або завантаження. Припустимо спочатку йде розвантаження товару на одному складі, після йде розвантаження товару на другому скл..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Що ми знаємо про стрічкові конвеєри?

Стрічковий конвеєр застосовується у всіх галузях промисловості. Завдяки безперервному руху стрічки, товар доставляється до потрібної точки. При виборі виду стрічкових конвеєрів потрібно враховувати який вантаж буде по ній переміщатися, сипучий або кусковий.

По виду стрічки бувають:

  • Похилий конвеєр. Такий вид стрічки, може вільно працювати з різними типами вантажів, насипними, упакованими або штучними. При невеликому нахилі можна обійтися звичайною стрічкою без полиць, а вже при сильному нахилі,  радимо стрічку з бортами і розділовими полицями, це дозволить товару залишатися на своєму місці. Похилий стрічковий конвеєр відмінно підходить для складів, у яких, багаторівневе виробництво.
  • Жолобчастий конвеєр. Застосовують для будівельного сміття, цегли, піску та ін. Встановлюють їх у шахті, естакаді і тунелі. Залежно від того який вантаж буде транспортуватися, підбирається вид стрічки (гладка, харчова, шевронна). Основною перевагою такого конвеєра, є жолобчаста рама, сприяє витримувати великий вантаж.
  • Горизонтальний стрічковий конвеєр. Застосування конвеєра широко використовуються в сферах будівництва, харчової промисловості, логістики та складських приміщеннях. Конструкція складається з гнучкої стрічки, яка підтримується роликоопорою.

У багатьох видах промисловості використовують різні стрічкові транспортери, за допомогою яких проводиться безперервне пересування вантажу або товару.
Пересувний стрічковий конвеєр сприяє ефективному, швидкому і правильному  транспортуванні потрібного вантажу і розміру, до певного об'єкта. Застосовуючи транспортер стрічковий, промислові заводи і складські приміщення полегшують і прискорюють роботу  на виробництвах.

Стрічковий транспортер широко застосовується в різних сферах промисловості: будівництво, заводи, великі фабрики, аеропорти і супермаркети.

Розміри конвеєра стрічкового бувають різні, залежать вони від товару який буде переміщатися, його обсягу та площі приміщення. Конвеєр стрічковий купити необхідно для роботи з різним видом вантажу і його кількості.

Поєднавши стрічковий транспортер один за одним, можна переміщати вантаж на далекі відстані, приблизно 60 метрів, в залежності від розмірів складу.

Ми гарантуємо якість конвеєра стрічкового, стрічки зроблені тільки з кращих матеріалів і деталей.

Стрічковий конвеєр купити пропонуємо в нашому інтернет- магазині. Краща якість відповідна ціна. Для маштабних виробництв, конвеєр транспортер є невід'ємною частиною роботи. Важливо визначитися з вибором конвеєра, є конвеєр стрічковий стаціонарний і транспортер стрічковий пересувний.

Купивши стрічковий транспортер, ви збільшуєте швидкість роботи на виробництві, що за підсумком призведе до зростання прибутку. Стрічковий конвеєр ціна якого приємно вас здивує. Ми пропонуємо тільки кращі установки, з вищою якістю стрічок.

Виробництво стрічкових конвеєрів для вас, означає вибір потрібної довжини конструкції, матеріалу, швидкість переміщення стрічки, висота і ширина транспортера. Створимо для вас транспортери стрічкові за індивідуальними вимірами і побажанням замовника. Виготовляємо конструкції зі сталі, яку можна застосовувати на вулиці або в приміщенні.
Транспортери та конвеєри відрізняються між собою за типом пристрою і по розміщенню в просторі приміщення.
Стрічковий транспортер купити потрібного розміру і виду, або ж за індивідуальними мірками є в нашому магазині. Ціна транспортер стрічковий залежить від обраної моделі або спроектованого індивідуального замовлення.

Раптом ви все ж вирішили відкривати велике виробництво, то вам необхідно купити стрічковий конвеєр для переміщення матеріалів і вантажів.
Щоб купити конвеєр стрічковий, не потрібно бути професіоналом в них, адже наші фахівці з радістю розкажуть про всі види конвеєрів, і підберуть правильний транспортер особисто під ваше виробництво. Завжди раді вашим дзвінкам і питаннням, для нас важливо зробити все в кращому вигляді. Якість стрічок є однією із кращих по витривалості, комплектація моторів на рівні європейської якості.

Якщо ж ви шукайте довговічний, економічний і надійний стрічковий конвеєр, то ви на правильному шляху. Вся продукція має сертифікати якості і гарантійні талони.


Зворотній дзвінок